Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ajkuna & Saja - 33 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  12

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "33" kënduar nga Ajkuna & Saja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Twt. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ya TWT

and this one..

it's a gift to all my haters out there

FUCK YOU!

TWT tash bertit se ta tuti grupin ha?
famen ta kputi,rejtingin ta uli kur puciti n'to

t'zhduki ty t'fiki PO! as 1 beat sun om hiki JO
shokt e tu mu mlusin veq un e prezentoj Shkupin ya

e hupin lojen krejt fejkerat kunder Bombes
kur han mut thu "ska ma t'shpejt" ateher gjinja ta mshelin gojen

kersiti me beatin kur Bomben e lypin,
rapera koriti se juv prehet fyti

gjujna per s'treti nuk veti
a po doni per ekip a po doni per veti

om shtini me veti per s'rondi me majt 192 shko thiri dajt
se 26 kur vin ta terrojna secilen mahall,bitch!

Featuring: Saja
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi



Më Shumë Këngë Nga Ajkuna Anxhaku:


Komente 0


Ajkuna & Saja - 33
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "33".
3. Video është e këngës "33", por nuk këndohet nga Ajkuna & Saja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.