A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Familjen

Dashuri Qe Lind Dhe Nuk Vdes Kurre

Princesha ime , gezimi im i pare
Ti jeten ma gezove,, dashuria me e rralle
Sa here qesh edhe flet , jeten time ti ma ndricon S’ka asgje ne kete jete, qe me shum se ti me gezon
C'do dite e falenderoj zotin , qe ne jeten time ty te ka sjellur
E vogla ime , dashuria ime e pashterrur
Je gjithcka per mua dhe shpejt do ta kuptosh
je drita e syve ne erresire
je ajri qe me mbush
pa ty s'jam askush
Gjithmone do jete prane per ty sepse ty te kam jete , drite per keta dy sy

- poezi nga Ajsel Boja


- Poezia u dërgua nga AjSeL -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019