A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Akon & Kat Daluna

Right Now ➡ Tamam Tani

 Anglisht ➡  Shqip
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Qendresa


Right Now

Akon]
Kat DeLuna and Akon!

[Kat DeLuna]
Sleepless night
All that I could think about was us
And the way that only you know how to touch me
I try to move on
But I know I`m just fooling myself
Don`t wanna be kissed,touched,loved
Or give my heart to someone else

I wanna make up ... na na na
But before we make up ... na na na
Promise me you`ll never do it again
Tell me that we`ll make it through to the end

I wanna make up ... na na na
But before we make up ... na na na
Promise me you`ll never do it again
Tell me that we`ll make it through to the end

[Akon]
Girl I know mistakes were made between us to
And we show our eyes that night even said somethings weren`t true
Why`d you go and haven`t seen my girl since then
Why can`t it be the way it was
You are my homie lover and friend

[Kat DeLuna]
I wanna make up ... na na na
But before we make up ... na na na
Promise me you`ll never do it again
Tell me that we`ll make it through to the end

I wanna make up ... na na na
But before we make up ... na na na
Promise me you`ll never do it again
Tell me that we`ll make it through to the end

Don`t lie (Don`t lie)
Promise everyday you`re gonna try (Try)
To make me feel like everything`s alright (Make me feel alright)
Like I`m the apple of your eye (Of your eye)

I wanna make up ... na na na
But before we make up ... na na na
Promise me you`ll never do it again
Tell me that we`ll make it through to the end

I wanna make up ... na na na
But before we make up ... na na na
Promise me you`ll never do it again
Tell me that we`ll make it through to the end

I wish I could fly with you
I wish I could lay with you (Lay with you)
I just wanna dine with you (Dine With you)
Get out my grïnd wïth you


Tamam Tani

kat daluna dhe akon

nuk mund te fle
gjithqka qe mund te mendoi jemi ne
dhe menyren se si vetem ti dite te me prekesh
provoi te leviz
por e di vetem e mashtroi veten
nuk dua ta puth ta prek ta dua
ose tja fali zemren dikujt tjeter


un dua te ngritem lart na na na
me par ngriteshim ne na na na
premtom qe ti kurr sdo ta besh ket perseri
tregom se ne do te bejm qe kjo te vazhdoi

vajz e di gabimet ne mes nesh ishin te dyve
dhe ne treguam syt tan ate nat
madje tham gjera qe sjan te verteta
pse ti shkove dhe se kam par vajzen time qe ateher
pse nuk mund te jet rruga qe ishte
ti je dashuria dhe shoqja ime


un dua te ngritem lart na na na
me par ngriteshim ne na na na
premtom qe ti kurr sdo ta besh ket perseri
tregom se ne do te bejm qe kjo te vazhdoi

mos genje(mos genje)
premtom se qdo dit do te perpiqesh(perpiqesh)
te me besh te ndjej sikur gjithqka eshte ne rregull
(te me besh te ndjehem mir)
sikur un te jem molla a syve tu(e syve tu)

un dua te ngritem lart na na na
me par ngriteshim ne na na na
premtom qe ti kurr sdo ta besh ket perseri
tregom se ne do te bejm qe kjo te vazhdoi

un dua te fluturoj me ty
dua te shtrihem me ty(te shtrihem me ty)
un dua te ha me ty( te ha me ty)
ta largoj grindjen me ty

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019