A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Akon & Dulce María - Beautiful (Es)


When I see you
I run out of words to say
I wouldn't leave you
Cause your that type of girl to make me stay

I see the guys tryna' holla
Girl I don't want to bother you
Cause your independent and you got my attention
And I'll be your baby father
Girl I just want to show you
That I love what you are doing

I see you in the club you gettin' down girl
I wanna get with you yeah
I see you in the club you showin' thugs love
That wanna get with you

You're so beautiful
So damn beautiful
Said you're so beautiful
So damn beautiful
You're so beautiful.

You're so beautiful...

En tu abrazo quisiera volver a nacer
paso a paso perderme en tu piel
quiero que me ames mas mas mas
y no quiero que me digas bye bye bye
solo quiero que me ames mas mas mas
y no quiero que me digas bye bye bye

I see you in the club you gettin' down
I wanna get with you yeah
I see you in the club you showin' thugs love
That wanna get with you

You're so beautiful
So damn beautiful
Said you're so beautiful
So damn beautiful
You're so beautiful.

You're so beautiful...

Where'd you come from you're outta' this world to me
You're a symbol of what a beautiful woman should be (ooh wee)

quiero que me ames mas mas mas
y no quiero que me digas bye bye bye
solo quiero que me ames mas mas mas
y no quiero que me digas bye bye bye

I see you in the club you gettin' down
I wanna get with you yeah
I see you in the club you showin' thugs love
That wanna get with you

You're so beautiful
So damn beautiful
Said you're so beautiful
So damn beautiful
You're so beautiful.Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019