A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Akon - My Dream


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "My Dream" kënduar nga Akon.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Xhenty. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Shumica po flasin krejt bullshit
Ajo vjen knej ku esht Real shit
Arsye tforta qe rrin me mu,
Se dhe shoqet e veta prej xhentyt e mburrin

My click vin tmshtesin prej muri
Yah Yah per mu kto tzhdukin
Is young boy amo this boy
ka zemer me tfort se tnje burri

Besom paren se ndjeka se sjam i prirur nga letra
Amo u mushen xhepat
You know mvjen cudi nga vetja
Se skan mo ven xhepat

Qeshin me mu se jam i vecant
Kjo mka motivu prej dites se par
Qesh me to se jan krejt njesoj
Ato edhe vet nuk e din ca bojn

Lem tregoj sa heka
Sa her u djega per shoket qe ndjeka
E do prej tyne as goten se cojn
Salut nuk thojn kur mshohin ndreka

Vlla ske besim te vetja?
Apo ndoshta Ke frik nga perpjekja?
Jam shebulli baz se skam pas as 1 kokerr leku neper xhepa

Chorus :
What i’ve been, i just chasing my dream
Un kam lind per gjona tmdhoja qe ata hala nuk i din
All my frenemy, ngjoj shum dhe bej si di vet
Cdo hap qe boj ata jan me mu dhe krejt thon ai esht i vertet

Ne jetojna me mbreter
Me cunat qe e dun fort rrethin
Me tvertet sjena vllezer
po duna ma shum se sa vllezer
You dont forget it

Ato shofin endrra e presin nga jeta
Secili nga kto ne bizneset e veta
Kena varset e shtrenjta
Kurora tverteta duket diferenca

Deri tash jom self made se doren askush nuk ma zgjati
Lypa mbeshtete dhe pse i vetem ja dola Se sme la inati
Inati me kto qe mpermcmun pa ma njoft talentin
Me krejt ato qe qeshen sa permenej emri Xhenty

Ato qe spaten besim per sa her bona perpjekje
Le qe smdhan mbeshtetje mirpo shifnin dhe me urrejtje

Permrena kam qajt po jam bo ma i fort
Vec buzqeshje u dhash kush mpat inat
Se si lash kurr nbot per me mul posht

Thjesht kam ec me kohen
Ju lash ju mrapa kohe
Dikur mas shpine shanin
e sot si un e kan modelin e flokve

Kan stilin e veshjes menyren e ecjes
Biles edhe nese gaboj, gabojn dhe kto njehereshMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019