Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Akon - Can't Stop  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Can't Stop" kënduar nga Akon.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ne-yo - Can't Stop

Put your pictures away
Anything that might bring up
memories from the days
and the nights we spent and loved
you were my favorite song
baby tell me why we had to turn the radio off oooh

(bridge)
Girl i aint trippin on you i'm just fine
you hardly ever even crossed my mind
Even though
even though a blind man could look in my face and just know that thats a lie
i'm barely treadin water
sayin i'm all right

Chorus
Cuz i cant stop cryin
And i cant stop askin why
but i cant stop lyin
and if you ask me i'll deny
that i cant stop cryin
on the outside i'm alright
but girl i'm dyin on the inside

Verse 2
Saw you out yesterday
and i know that you saw me
you was wit your new man
and i was wit some random peeps
suddenly we caught eyes
then i looked away
before it got too hard to breathe
oooh

(Bridge 1x)
(Chorus 2x)
(Bridge)
(Chorus)

Maroon 5 - Can't Stop

All alone in my room, think of you at a rate that is truly alarming
I keep looping my memories of you in my head I pretend that you want me
And I fall asleep and dream of alternate realities
and I put myself at ease by pretending that she still loves me

And I can't stop thinking about you
And I can't stop thinking about you
You'll never go onto if i do
And I can't stop thinking about your love

Ohh, yeah

I can't believe I could think that she would just follow me everywhere I go
I just wrestle with you in my dreams and wake up making love to my pillow

And I fall asleep and dream of alternate realities
And I put myself at ease my pain telling when she still loves me

And I can't stop thinking about you
And I can't stop thinking about you
You'll never go onto if i do
And I can't stop and I can't stop

What I would give to have you look in my direction
And I'd give my life to somehow attract your attention
And I touch myself like it's somebody else
But it's you thats tattooed on my mind, let me show you

And I can't stop thinking about you
And I can't stop thinking about you
You'll never go onto if i do
And I can't stop thinking about you
And I can't stop thinking about you
And I can't stop thinking about you
You'll never go onto if i do
And I can't stop thinking about you
Më Shumë Këngë Nga Akon:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet