A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Akon & Kat Daluna - Right Now


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/01/2009

2009-01-14T16:09:52Akon]
Kat DeLuna and Akon!

[Kat DeLuna]
Sleepless night
All that I could think about was us
And the way that only you know how to touch me
I try to move on
But I know I`m just fooling myself
Don`t wanna be kissed,touched,loved
Or give my heart to someone else

I wanna make up ... na na na
But before we make up ... na na na
Promise me you`ll never do it again
Tell me that we`ll make it through to the end

I wanna make up ... na na na
But before we make up ... na na na
Promise me you`ll never do it again
Tell me that we`ll make it through to the end

[Akon]
Girl I know mistakes were made between us to
And we show our eyes that night even said somethings weren`t true
Why`d you go and haven`t seen my girl since then
Why can`t it be the way it was
You are my homie lover and friend

[Kat DeLuna]
I wanna make up ... na na na
But before we make up ... na na na
Promise me you`ll never do it again
Tell me that we`ll make it through to the end

I wanna make up ... na na na
But before we make up ... na na na
Promise me you`ll never do it again
Tell me that we`ll make it through to the end

Don`t lie (Don`t lie)
Promise everyday you`re gonna try (Try)
To make me feel like everything`s alright (Make me feel alright)
Like I`m the apple of your eye (Of your eye)

I wanna make up ... na na na
But before we make up ... na na na
Promise me you`ll never do it again
Tell me that we`ll make it through to the end

I wanna make up ... na na na
But before we make up ... na na na
Promise me you`ll never do it again
Tell me that we`ll make it through to the end

I wish I could fly with you
I wish I could lay with you (Lay with you)
I just wanna dine with you (Dine With you)
Get out my grïnd wïth you


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019