Më mbaj mend (për 1 muaj)

Akullthyesit - Sytë E Tu (Feat. Anisa Dervina & Adi Dubali)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Zjarr ne shi jane syte e tu kur I shoh
Ti shijoj nuk mjafton e tera kohe
Ato jane eklipsi ato jane drita
Ja vleu barra qirane per kohen qe prita???
S,ka me te vertet se to nuk di a me kupton
Gjithcka tjeter qe shoh eshte vetem iluzion
Dua te jem me to dua ti prek ti puth
Epshin deri ne palce ma ke fut

Ooo te shoh me endje
Dua te shjijoj bukurin tende
Ooo te shoh me endje
Dua te shijoj bukurin tende

Je nje flutur vertet e bukur
mos me lere te vuaj me jep nje te puthur
zemra ime nje kenge e di
atehere kur ne te dy bejme dashuri

Me trup Aferdite me floke Meduze
Te pikturoi Zeusi me hijeshi prej ''muze''
Buzet kush ti prek syte kush ti shikon
Kurre nuk kam me vdek dhe pse ora shkon
Ato jane misherim I lumturise
Jane te gjithe librat e dashurise
Me shiko ne sy dhe me lere te shikoje
Ne pasqyrimin e tyre ti me lere te jetoje

Ooo te shoh me endje
Dua te shijoj bukurin tende
Ooo te shoh me endje
Dua te shijoj bukurin tende

Je nje flutur vertet e bukur
mos me lere te vuaj me jep nje te puthur
zemra ime nje kenge e di
atehere kur ne te dy bejme dashuri.

REF

REF
Akullthyesit
Featuring: Anisa Dervina
Publikimi: 25/10/2015


Akullthyesit - Sytë E Tu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sytë E Tu".
3. Video është e këngës "Sytë E Tu", por nuk këndohet nga Akullthyesit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Akullthyesit:


Komente 0