Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alar Band & Gledian Llatja - S'ka Si Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  17

S'ka si ti!
Zemren fal me bujari
Ti ke mbledh gjithe embelsin'
Elbasan i bukur ti!

Te porte e Kalase
Kendojne
Pertej Namazgjase
Kendojne
Rreth e rreth selvite
Gjelbrojne
Kjo parajse e vertete
Trendafilat
Lulzojne!

S'ka si ti!
Zemren fal me bujari
Ti ke mbledh gjithe embelsin'
Elbasan i bukur ti!

Ska si ti
Ku bilbilat kane zili
Nje Myzyr e nje Bodin
Me kendu si ata
Dashnin!
Jemi te gjithe bashke
Nje te ardhme endrrojme
Nga Krasta ne Shpat
Ku dielli rrugton
Ku shpresen e lindur
Ne qytetin tone
Jemi te gjithe bashke
Me shume te besojme

Jemi bijt e tu
Do t'mbajme

Elbasani jone
Nga zemra
Ste ndajme!
Alar Band
Publikimi: 06/06/2019
Muzika: Gent Myftaraj
Teksti: Pandi Laço


Alar Band & Gledian Llatja - S'ka Si Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Si Ti".
3. Video është e këngës "S'ka Si Ti", por nuk këndohet nga Alar Band & Gledian Llatja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Alar Band:


Komente 0