Më mbaj mend (për 1 muaj)


Alba G - Gabove

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gabove".
3. Video është e këngës "Gabove", por nuk këndohet nga Alba G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alba G - Gabove  (Feat. Phat0S)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

04/08/2012

2012-08-04T22:37:12+00:00Ref.

Phat0s:

Jo mos me thuaj qe ke ndryshu
Ike vet e ke gabu
Edhe pse e kam veshtir
Lamtumir

Alba-G:

Nese je kam ngon mos gabo me derdh lot
Besom qe e ke kot
Pasha at ZOT
E kuptove qe pa mu nuk po bon
Tash i ke ra pishmani e je ra n'depresion
Kurr falje mos kerko Se nuk ta di per nder
Tash lype fatin tend se per mu ti nuk ke vler
Fjalet e mija teper von tka ran ne mend
Kurr mos me permend mos trokit kurr nderen tem
Se un kam ndryshu me m'pa as nuk um njeh sot NUK TE NJOH
A e imja ishe dje
Maje n'zemer e rujem si jetim
Unazen qe ta dhash t'lutna ruje si kujtim
Po une nuk kam qare
Pa e pas tjeter kan
Tash venin tan
Dikush tjeter e posedon
Edi qe po te prek ne zemer
E per ty esht krejt pa lidhje
Zoti ta boft Qare
Se nuk ka tjeter zgjidhje

Ref. 2x

Phatos & Alba-G:

Jo mos me thuaj qeke ndryshu
Ike vet eke gabu
Edhe pse e kam veshtir
Lamtumir

Alba-G:

Beso qe nuk kam dasht
Po spo muj pa ta thon
Ndjenjat qe I kam mrena
Po ti shleftoj n'mikrofon
Po shkruj per at dashni qe e patem ne dikur
Edhe nese vdes
Ne zemren time s'vdes kurr
Zemer apo te kujtohet kur u pam
U perqafum sy n'sy u premtum
Me kon gjith te bashkum
A e man mend kur u takum ate dit binte shi
E kajshe sikur fmi kur pushove n'krahet e mi
A nashta ti ndryshove per shkak te xhelozis
A nashta shoket e mi ta mbushen mendjen e tradhtis
A nashta hupe veten vec per mendje te madhe
A nashta ti sme deshte se spata pare
Po un e kam nje zemer qe kurr sja dite vleren
Tash jam i vetmuar pa ty kaloj pranveren
Kshtu qe je e lir jeten tane vet jetoje
E thefe Leht nje zemer qe
SHUM GABOVE

Ref. 2x

Alba-G & Phat0s:

Jo mos me thuaj qe ke ndryshu
Ike vet e ke gabu
Edhe pse e kam veshtir
Lamtumir


Ky tekst u dërgua nga Kuksinja 4life
Më Shumë Këngë Nga Alba G:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet