A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Babain

Babi

Babi im i dashur,
Sa fort qe te dua,
Je njeri nga prinderit,
Me te mire per mua.

Nje baba i dashur,
Me i miri nga te gjithe,
Qe me ben te lumtur,
Mua cdo dite.

Babi me i miri,
Babi me i dashuri gjithmone them,
Dashurine ndaj tij,
Nuk mund ta heq.

Nuk di si ta pershkruaj,
Nje baba te tille,
Me te vertete i dashur,
E i mire.

- poem written by Alba Shabani


Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  5

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019