A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për 8 Marsin

8 Marsi

Dita e nenes,
Eshte 8 marsi,
Do t'i japim lule,
Xhenxhefila gjithashtu.


Kjo eshte festa,
E cdo nene,
Bukuri,
Sa bukuri.


Gjithe nenanve,
Ia uroj 8 marsin,
Urime urime,
Gjithe nenave.

- poem written by Alba Shabani


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019