A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Shkollën

Ora E Artit

Kur jemi ne art,
Jemi shume te lumtur,
Vizatojme kafshe,
E arinj fluturues.


Ora e artit,
Na kenaq neve,
Na sherben per festa,
E te vizatojme per to.


Si pershembull,
Per diten e nenes,
Ne vizatuam shume bukur,
E kenduam gjithashtu.


Ora e artit,
Eshte me e bukura,
Me e mira,
Me e dashura...

- poem written by Alba Shabani


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019