A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Shkollën

Shkolla Ime

Shkolla ime,
Eshte e bukur,
Eshte e madhe,
Me dritare.


I kemi kushtet,
Shume te mira,
Na shfrytezojne,
Per shume kritika.


Ne shkolle mesojme,
Histori shqipe,
Gjithashtu,
Kenge popullore.


Biblioteken,
E kemi shume afer,
Na sherben,
Per lektura shkollore.


Shkolla ime,
Eshte shume e bukur,
Na meson,
Na shpjegon...

- poem written by Alba Shabani


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019