A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Gëzim

Qellimi I Arritur

Shume here kam deshire,
Qe t-ia arrij cdo qellimi,
Por cdo qellimi nuk mundem,
Ja qe s-mundem t-ia arrij.


Por te pakten,
Nje qellimi te mire,
Qe do ta praktikoj,
Dhe qe do ta mesoj.


Nga keto gjera,
Me shume me shkon informatika,
Sa bukur eshte aty,
Te lumte ty informatike.

- poem written by Alba Shabani


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019