A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Keshillat Pas Demit

Keshillat pas demit,
Si shiu pas te korrave,
Pasi qe e bere demin,
Pse te japesh me keshilla.


Keshillen me te mire,
E jep nevoja,
Por sa keq,
E dhe me vonese.


Keshilla te jepet per te mire,
Por nese nuk ke karakter,
Perse te japesh me keshilla,
Duhet te kesh gjithmone karakter.

- poem written by Alba Shabani


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019