Alban Kondi

Alban Kondi Përkujtoi Vëllaun Edhe Në Ditën E Martesës

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[27-01-2016]
Kompozitgori i njohur Alban Kondi u martua në muajin dhjetor të vitit të kaluar në një ceremoni shumë private me pak miq dhe famlijarë.

Ajo çfarë e karakterizoi dasmën e tij ishte edhe përkujtimi ndaj vëllait, të ndjerit tashmë Dr. Florit.

Në kostumin e dhëndrit që ai kishte veshur, në xhepin e tij kishte një kornizë me çystek në të cilën ishte fotoja e Dr. Florit. (B.A/Teksteshqip.Com)

Alban Kondi Përkujtoi Vëllaun Edhe Në Ditën E Martesës


Komente 0