Alban Mehmeti

Alban Mehmeti Bëhet Baba!

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[16-07-2015]
Këngëtari i njohur Alban Mehmeti është bërë baba sot për herë të parë. Bashkshortja e tij Fjolla ka sjellur sot në jetë një djalë të cilin e kanë pagëzuar me emrin Lurni.

Këtë lajm e ka komfirmuar edhe vetë këngëtari nëpërmes një postimi të tij në rrjetin e tij social në facebook:

"Falënderoj Zotin, atij i qofshim falë dhe bashkëshorten time Fjolla Svirca Mehmeti që sot në ora 7:15 në mëngjes më gëzuan me dhuratën më të mirë që një njeri mund ta dëshirojë. Mirë se na erdhe në familjen Mehmeti djali ynë LURNI" - ka shkruar Albani në mbishkrimin e fotos.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Alban Mehmeti Bëhet Baba!


Komente 3