Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Mehmeti Lanson Klipin E Ri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[28-02-2016]
"Nëse ti më fal" titullohet projekti i ri nga Alban Mehmedi, një këngë e re të cilës ai ia ka bashkangjhitur edhe videoklipin.

Muzika & teksti janë realuzar në Ferizaj nga studio e Bini Records, e ndërsa videoklipi në Prishtinë nga Entermedia.

Ky pritet të jetë një nga hitet e radhës të Albanit.
 (B.A/Teksteshqip.Com)


      Alban Mehmeti - Nese Ti Ma Fal [Teksti dhe Klipi]

Komente 0