Alban Mehmeti

Alban Mehmeti Lanson Klipin E Ri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[28-02-2016]
"Nëse ti më fal" titullohet projekti i ri nga Alban Mehmedi, një këngë e re të cilës ai ia ka bashkangjhitur edhe videoklipin.

Muzika & teksti janë realuzar në Ferizaj nga studio e Bini Records, e ndërsa videoklipi në Prishtinë nga Entermedia.

Ky pritet të jetë një nga hitet e radhës të Albanit.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Alban Mehmeti Lanson Klipin E Ri

  Alban Mehmeti - Nese Ti Ma Fal [Teksti dhe Klipi]

Komente 0