Alban Mehmeti

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Maturant” Nga Alban Mehmeti

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[08-04-2015]
Këngëtari i njohur Alban Mehmeti ka publikuar sot videoklipin e tij më të ri me titull "Maturant".

Ai ka vendosur që këtë këngë t'jua kushtoj të gjithë maturantëve të cilët janë gati në përfundim të këtij viti.

Muzika dhe orkestrimi janë punuar nga Shkumbin Nebihu, ndërsa teksti është shkruar nga Kreshnik Avdiu.

Videoklipi është punuar në Gjilan nga Urban Graphics.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Maturant” Nga Alban Mehmeti

  Alban Mehmeti - Maturant [Teksti dhe Klipi]

Komente 1