A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Alban Mehmeti - Sdu Met Pa


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/07/2012

2012-07-23T13:42:36

Song from the album:

"Po Te Pres"It's a long time that we try finding the lyrics to "Sdu Met Pa" sung by Alban Mehmeti.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Alban Mehmeti attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Adem Ramadani - Sdu Met Pa

Per ty vajz knoj sa t'jet jeta
si bilbili moj kongt e veta

ti mi fike drit e shprese
qka me bane moj fatzeze (2x)

Ka met vra moj ka met vra
besa jote ka met vra
ftyren tane mo nuk du me pa (2x)

Sa me gzim i pritsha
takimet me ty moj

kur me thojshe se te du
ti je vetem ni (2x)

Ka met vra moj ka met vra
besa jote ka met vra
ftyren tane mo nuk du me pa (2x)

Me dor n'zemer ma dhe besen
se me mu dot bajsh fejesen

tash po humbem ne errsire
dije vajz se vuj per ty (2x)

Ka met vra moj ka met vra
besa jote ka met vra
ftyren tane mo nuk du me pa (2x)

Albo-style - Sdu Met Pa

ti largohu sdu met pa kurr me sy
une jom e kalumja jote Yeah
tash tjetrin ti e ki
Shi ja nisi me piku e kurgjo
spo ndryshon une i vetem ktu po rri
e spo di ku po jeton bon qka dush nuk
o problem ngo veq 1 senzemra pom dhem e di
qe sta nin qka kom e qka boj veq ti ma hek merzin
kur ment te ti i qoj ndryshun tash
moti ke diell po bien shi ndryshun ndjenjat
tpata ty tash vet po rri edhe pse spo du
..
diqka duhet me pranujom a sjom me ty
une duhet me jetu dashta veq me
ty rruges na mu nis
po ti e refuzove ket jet bashk me
bitis
e tash kjo po shihet rruga u nda n2 pjes
ti e morre tonen temen e gjujte veq
nkujtimet e mia diqka ka me met
dikush dikur shkoj pa u pershendet
ti largohu sdu met pa
kurr me sy
une jom e kalumja jote
tash tjetrin ti e ki
ti largohu sdu met pa
kurr me sy
une jom e kalumja jote
tash ti tjetrin ti e ki
qdo sen qe e pata ti ma largove edhe tvetmen zemer
komplet ma shkatrrove
ku tmeten ato fjal qe per mu vdisje
ku tmeten ato sy qe vetem per mu shishe
me fjal mashtrove qd0 sen ty ta
dhash qdo sekond tjetes
mas teje e dhash
prej shoqnis mlargove se menove
se pom shftyrzojne kunderta ish
kon se prap ata me mu jon
se kisha dit kurr se kujt
jom ti besu ala zemra um dhem
pse me ty jom mashtru
mashtrun puthjet e tua mashtroj
qdo ledhatim mashtroj loti yt
mshkatrroj fjala shpirti im
shpirt me fjal sish kon me zemer
puthje me aktrim weq me bo emer
pi meje u largove e realizove
1 deshir zoti osht i madh jeten ka me ta nxi

ti largohu sdu met pa
kurr me sy
une jom e kalumja jote
tash tjetrin ti e ki
ti largohu sdu met pa
kurr me sy
une jom e kalumja jote
largohu sdu met pa kurr
me sy une jom e kalumja jote
tash tjetrin ti e ki
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019