A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Alban Mehmeti - Çka Ka Hasmi


Choose star rating

Rating:  1.7 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/07/2012

2012-07-23T13:55:28

Song from the album:

"Po Te Pres"


Qa ka hasmi qe u prish n`koke
Zoti ne qiell, zot une jam n´toke

Kapin taksat me ushtrie
shkojn me ba Kosoven hieeee

Ule komkryq ne ball te oxhakut
Tahir Meha po i flet plakut

Qka po thue ti mor plake
po na vjen shkau n`konake

Vjen me topa e tanksa plote
Do jav shtrojm sofren baruteeee

Ke hy n`konak mysafire
Plumin n`ball mikpritje e mireeee

Hajt Tahir Meh ushtoj fusha
Jo ska vdek Shaban Polluzha

Hajt Tahir Meh ushton mali
Jo ska vdek Adem Jashari

S`vdiq Shabani sje vdek ti eee
O sju harron eee nana shqiptarieeee


Lyrics submited by Shaljani
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019