A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Alban Mehmeti - Si Modele  (Feat. Mirsa Kerceli)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/12/2014

2014-12-10T16:53:11

Featuring

Mirsa Kerceli


Albani:
Je e bukur si lulevere
E ke trupin si nje modele
Afer teje dua te qendroj
Aromen tende e deshiroj

Mirsa:
E ke enderr mua tme shijosh
Te ndalet fryma kur prane te kaloj
Ne qdo hap vendi vend sme nxen
Mbaju mire se zemra mundet te del

Shpirtin tim smund ta ndryshosh leht
Duhet shum ahh me me ndje
Kuptoje mir nuk jam aq e leht
Asnje femer me mu nuk eshte e njejt

Albani:
Je e bukur si lulevere
E ke trupin si nje modele
Afer teje dua te qendroj
Aromen tende e deshiroj(2x)

Mirsa:
Shpirtin tim smund ta ndryshosh leht
Duhet shum ahh me me ndjee
Kuptoje mir nuk jam aq e leht
Asnje femer me mu nuk eshte e njejt

E ke enderr mua tme shijosh
Te ndalet fryma kur prane te kaloj
Ne qdo hap vendi vend sme nxen
Mbaju mire se zemra mundet te del

Albani:
Je e bukur si lulevere
E ke trupin si nje modele
Afer teje dua te qendroj
Aromen tende e deshiroj(2x)


Lyrics submited by Dea




more...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019