A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Alban Sejdiu - Malli Per Baben


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/05/2018

2018-05-15T14:00:02

Music & Lyrics:

Kreshnik Avdiu

Arrangement:

Ardian Kastrati

Video Production:

BUG Production


Sa jam permallu
Ftyren me ta pa
Zanin me ta ni
O bab un ty

Prej se ke ndrru jete
E ruj nje amanet
Bir mos me m'harru
Ban dua per mu

O baba jem, saher lutem un per ty
O baba jem, lutem un me lot ne sy
Shpresoj nje dite
Me ty me u ba
Ne xhennet tperjetshem
Kurr mos me u nda

Malli me ka marr
Doren me ta prek
E me tputh ne ball
Ah tkisha gjall

Prej se je largu
Nga kjo botë e shkretë
Lutem un per ty
O sa tkam jete
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019