A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Alban Shehu - A Ma Ban Hallall


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/01/2019

2019-01-09T18:00:09


Sorry, this song lyrics is not yet available "A Ma Ban Hallall" sung by Alban Shehu.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "A Ma Ban Hallall".
The music video from Alban Shehu attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Bashkim Spahiu. We wish that's the lyrics you are looking for:

Si mujte kete zemer tii me shkatruuu
si mujte kete shpirt ti me lenduuu
as sdite ma miree mu per mem vraa ma kurr ne jete ti mos mem pa

Mua gjith jeeeten ti ma ndryshove, ndjena te miaa krejt ti mi hargjove. Knaqu moj zemer nga un je e liree, edhe pse vuuj nuk e kam veshtir

Ref: A ma ban hallal moj shpirt un qe tkam mundu, per dashurin ton te rrejshme qe e kem vazhduu. Nje dite mire e nje dite keq jeta na ka shku, per tradhtin qe ma ban mund kurr sekisha besuu

Dhe nese pendohesh kurr ma mos kerkoo, dora ime doren tande ma zdo ta shtrengoj, takimet e tona kan mbaru per jetee. Dashuria jone ska qene e vertete.

Prej sodit moj shpirt une jam pendu, e un dot provoj ty met harru. Dhe nese mkerkon ne adres te vjeter dot jete dikush tjeteer.

Ref 2x: A ma ban hallal moj shpirt un qe tkam mundu, per dashurin ton te rrejshme qe e kem vazhduu. Nje dite mire e nje dite keq jeta na ka shku, per tradhtin qe ma ban mund kurr sekisha besuumore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019