A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Alban Skënderaj - 24 Orë  (Feat. Young Zerka)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  334

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

04/08/2014

2014-08-04T18:51:09

Featuring

Young Zerka

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2014
(Yes aa... we have to go something sweet sweet...)

24 orë mbi refren trupin mbi refren
(yes sweet baby girl)
Dashurinë e do kur atë ti aty e gjen
(always on my side, )
Dhe vetëm mua ma dhuro,oo
vetëm mua ma dhuro
365 ditë trupin mbi refren

Mijëra yje nëpër trup qëndisur
Bukuri që fle në shtratin tim
Me flokët përmbi sup braktisur
Më nis befas një vështrim
Dhe më thua "mirmëngjes" me një puthje
Buzëqesh si një lule në Maj
Përkul gjunjët lehtë si në lutje
Lëre trupin tënd mbi trupin tim der në faj

Aj aj aj... lëvizjet e tua
Aj aj aj...

24 orë mbi refren trupin mbi refren
Dashurinë e do kur atë ti aty e gjen
Dhe vetëm mua ma dhuro,
vetëm mua ma dhuro
365 ditë trupin mbi refren

Si parfum e kam aromën tënde
Kur e vë kokën mbi gjoksin tim
Ti mos më lexo në mëndje
E s'ke nevojë për aprovim
Se ndonjëherë asgjë nuk flet sa një prekje
Sa ky fundi i kësaj nate të gjatë
Ku prapë si një lule ke etje
Se ti ke nevojë për ujë 7 ditë në 7

Aj aj aj... lëvizjet e tua
Aj aj aj...

24 orë mbi refren trupin mbi refren
Dashurinë e do kur atë ti aty e gjen
Dhe vetëm mua ma dhuro,
vetëm mua ma dhuro
365 ditë trupin mbi refren

Let me tell 'em...
we say...
Dance we do it like a rasta man
we get gyal as she is a bomb
rasta man i'm feeling all day
in a dancehall we play
keep on rockin' night and day
the sunrise is shinin' upon me
I say:
Gal gal gal gal (GIRL) - skip it dat before
Gal gal gal gal (GIRL) - skip it dat iyeeehe
Jah dancin and we love'n'movin nice and slow
she's my melody 24/7

2x
24 orë mbi refren trupin mbi refren (o ja ja)
Dashurinë e do kur atë ti aty e gjen (yeah she a...)
Dhe vetëm mua ma dhuro, (o nanan)
vetëm mua ma dhuro (baby girl )
365 ditë trupin mbi refren
OJAAJA
JA
JA


Ky tekst u dërgua nga DSAlbanS   Albafi23Kartolina (3)

U krijua nga Mateo Shtini 2018-10-03 17:07:09
Si parfum e kam aromën tënde
Kur e vë kokën mbi gjoksin tim
Ti mos më lexo në mëndje
E s'ke nevojë për aprovim!
2018-02-12 09:21:23
Mijëra yje nëpër trup qëndisur
Bukuri që fle në shtratin tim
Me flokët përmbi sup braktisur
Më nis befas një vështrim
2018-01-21 19:36:07
24 ore mbi refren
trupin mbi refren
Dashurine e do
kur ate ti aty e gjen

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019