Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Skënderaj - Lamtumirë (Feat. Avaxus)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Refreni  2x
Lejomë ti sonte dhe njëherë
Me lot në sy të përqafoj
Lejomë të fundit lamtumirë
Me zemër të falënderoj
Lejomë  ti sonte dhe njëherë
Me lot në sy të përqafoj
Pa ty sdo jem unë jo kurrë më njësoj

Harrojini ëndrrat Me të njëjtin mbiemër
Kujto momentet që i gdhendëm në zemër
Kujto gëzimet e kësaj sfide të verbër
Ndoshta do shihemi në një jetë tjetër

Harroji ti netët në lot
Harroji ti harroji lutjet o Zot
Harroje dimrin kujto verën e ngrohtë
Anën e ndritshme të kësaj hëne të plotë

Refreni 3x
Lejomë ti sonte dhe njëherë
Me lot në sy të përqafoj
Lejomë të fundit lamtumirë
Me zemër të falënderoj
Lejomë  ti sonte dhe njëherë
Me lot në sy të përqafoj
Pa ty sdo jem unë jo kurrë më njësoj


Ky tekst u dërgua nga IdaAlban Skënderaj
Featuring: Lorenc Aliaj (Avaxus)
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/06/2022
Muzika: Alban Skënderaj
Teksti: Alban Skënderaj
Video Produksioni: Talelli Production
Produksioni: Lorenc Aliaj (Avaxus)


Alban Skënderaj - Lamtumirë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumirë".
3. Video është e këngës "Lamtumirë", por nuk këndohet nga Alban Skënderaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alban Skënderaj:


Komente 0