Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Skënderaj - Festoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

A e di ti sa më tremb? …
A e di ti sa më dhemb? …
A e di? …

Si thikë në zemër
Dhemb si thika në zemër
Mbushma dhe një gotë pikëllim
Se dhemb si thika në zemër

Jo, mos guxo ti
T’më thërrasësh në emër
Sillmi shishet mbi tavolinë
Se dhemb si thika në zemër

E do festoj se
Shpirtin ma ke vrarë
Lotët mi ke tharë
Endrrat mi ke marr
Ç’ka mbeti tjetër!

A e mendon ndonjëherë ti?
A e mendon ndonjëherë ti?
Ç’ka do të thotë të jesh në vëndin tim!?

A e mendon ndonjëherë ti?
A e mendon ndonjëherë ti?
Ç’ka do të thotë të t’vjedhin lumturinë!?


Ky tekst u dërgua nga Reina..Alban Skënderaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/12/2022
Muzika: Alban Skënderaj
Teksti: Alban Skënderaj
Video Produksioni: Smartmotion Films
Produksioni: Lorenc Aliaj (Avaxus)
Alban’s Outfits: Ari The Brand
Costumography: Lini Balaj
Make Up: Melosa KrasniqiAlban Skënderaj - Festoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Festoj".
3. Video është e këngës "Festoj", por nuk këndohet nga Alban Skënderaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alban Skënderaj:


Komente 0