Audio

Albana Azizi (Thaila) - S'e Bon Si Une  (Feat. Big Basta)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/01/2012

2012-01-30T21:54:47

Featuring

Big Basta

Këngë e albumit:

"Si Heren E Pare"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'e Bon Si Une" kënduar nga Albana Azizi (Thaila).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Albana Azizi (Thaila) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Albana Azizi (Thaila):

Më Shumë...