Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Berisha - Femijeria Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Ra gjethi ne doren time
Vjeshtes femijerijen me kujton si puhi e lehte maji me mua sbashku fluturon
Si puhi e lehte maji me mua sbashku fluturon
me kengen time fluturon neper fushat e dheut tim secilen enderr ma pushton kur kenga ime me kitar jehon.

Me kengen time fluturon neper fushat e dheut tim secilen enderrr ma pushton kur kenga ime me kitar jehon.
N 'zyre me vudhet kengen time o shpresa ime femijerore,e bukura e dheut na rriti o qielllin e kalter siperore.
e bukura e dheut na rriti o qiellin e kalter siperore

Me kengen time fluturon neper fushat e dheut tim secilen enderr ma pushton kur kenga ime me kitar jehooon
Me kengen time fluturon neper fushat e dheut tim secilen enderr ma pushton kur kenga ime me kitar jehon
Syri yt me dha jete me dha shprese dhe lumturi ne secilen mot dhe stine kenge e paharruar femijeri Ne secilen mot dhe stine kenge e paharruar femijeri
Me kengen time fluturon neper fushat e dheut tim secilen enderr ma pushton kur kenga ime me kitar jehon...

Me kengen time fluturon neper fushat e dheut tim secilen enderr ma pushton kur kenga ime me kitar jehonn


Ky tekst u dërgua nga Kaona SejdiuAlbana Berisha
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/07/2010


Albana Berisha - Femijeria Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Femijeria Ime".
3. Video është e këngës "Femijeria Ime", por nuk këndohet nga Albana Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albana Berisha:


Komente 2