Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Bytyqi - Sonte Ne Festojm Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Sa hap e mbyllen syt
iken koha fluturon
si endrra plot magji
jeten portreton

Dhe rishtas do agojn ditet
rinia jon do lulzon
vitet femijerore
ketu perfundojn

Ref:
Eni shok e shoqe eni
eni kenge te kendojm
eni ne valle te vallzojm
sonte ne festojm

Lerni anash sms
nuk na duhet celular
sonte prindret sna pengojn
kenga ska te ndal
Albana Bytyqi
Publikimi: 24/05/2009
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Alush Hamiti
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Albana Bytyqi - Sonte Ne Festojm
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Ne Festojm".
3. Video është e këngës "Sonte Ne Festojm", por nuk këndohet nga Albana Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 4