Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Mesuli - Digju, Digju Zemra Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Qenka vyshkur karajfili plot me er dhe bylbylat nuk kendojn ma si at'her zemren time se freskon as kjo pranver as kjo pranver.

REF:
Digju kallu zemra ime ajo shkoj e me ka mbetur vec kujtime,digju digju digju kallu zemra ime ajo shkoj e me ka mbetur vec kujtime.

Gjith takimet po i pres un me trishtim ndoshta vdekja po e pret tash shpirtin tim kush pran teje zevendeson tash vendin tim tash vendin tim.

REF:
Digju kallu zemra ime ajo shkoj e me ka mbetur vec kujtime digju digju digju kallu zemra ime ajo shkoj e me ka mbetur vec kujtime.

Un me ty u takove se me ty u dashurova,
un me ty u takova se me ty u dashurova.
Afrova pran meje fije na fije afro pran meje un ty te du cka bon ti pa mu ty te du cka bon ti pa mu eja mori vajz te un.
Allahu na ndimoj ne te dyve na bashkoj,
allahu na ndihmoj bashkoj ne te dyve na bashkoj,
afrohu pran meje fije na fije afrohu pran meje un ty te du cka bon ti pa mu,
un ty te du cka bon ti pa mu eja mori vajz te un.
Albana Mesuli
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/11/2011


Albana Mesuli - Digju, Digju Zemra Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Digju, Digju Zemra Ime".
3. Video është e këngës "Digju, Digju Zemra Ime", por nuk këndohet nga Albana Mesuli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albana Mesuli:


Komente 0