Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Mesuli - S'te Kthehem Prap (Feat. Ton Voka)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nga ta di, nga ta di qe dashuria eshte aq e ftoft.
Si ta di, si ta di kur un ndryshe te kam kuptu.
E kam prit,
e kam prit se do vije fundi nje dit e kam ndjer dhe e ndjej se per ty me asgje nuk vlej.

2x
Nga te shkosh, nga te ikesh,
nga te flasesh per mu
ti gjithmon do jesh i pafat.
Do te shaj , dot bertas,
dot mallkoj pa fund asnjeher
s'do t'le rehat.

REF 2x:
Kurr me s'te kthehem prap,
pa mua s'ben nje hap,
dhe per kete kam fat,
s'te kthehem kurr me prap

Nuk jeton, nuk jeton dashuria s'jeton tek ti. Ti e din, ti e din por kurr sma ke then ne sy.
Ska rendsi,
ska rendsi asgje me ska rendsi per mua sa do t'me kerkosh te falur,
me s'te kthehem kurr.

2x
Nga te shkosh, nga te ikesh,
nga te flasesh per mu
ti gjithmon do jesh i pafat.
Do te shaj , dot bertas,
dot mallkoj pa fund asnjeher
s'do t'le rehat.

REF 2x:
Kurr me s'te kthehem prap,
pa mua s'ben nje hap,
dhe per kete kam fat,
s'te kthehem kurr me prap

Degjo. Imagjinoj tet kthehem prap dhe kte ti nuk e di,
te kerkoj edhe ni her te jemi bashk un edhe ti,
mos bej gabimet qe kam ber deri sa s'ishte von,
do mundohem te ndryshoj te jem me ty un pergjithmon.
Dhe do filloj edhe njeher te jem me ty si me pare,
me lejo te kthehem prap mos t'jemi me te ndare,
kujtoj kohen e kaluar kur te falja dashuri, t'lutem harroje vetmin mos vuaj n'perjetsi.

REF 2x:
Kurr me s'te kthehem prap,
pa mua s'ben nje hap,
dhe per kete kam fat,
s'te kthehem kurr me prap


Ky tekst u dërgua nga LedionAlbana Mesuli
Featuring: Ton Voka
Publikimi: 30/04/2013


Albana Mesuli - S'te Kthehem Prap
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'te Kthehem Prap".
3. Video është e këngës "S'te Kthehem Prap", por nuk këndohet nga Albana Mesuli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albana Mesuli:


Komente 0