Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Mesuli & Shpresim Zylbehari - Dashuria E Vërtetë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


"Dashuria E Vërtetë" është një këngë e re nga Albana Mesuli & Shpresim Zylbehari.
Dërgoje ti i pari tekstin e kësaj kënge.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN
Albana Mesuli & Shpresim Zylbehari
Publikimi: 17/03/2023
Video Produksioni: Jehona
Teksti & Muzika: Vullnet Braimi
Gitar: Astrit Stafa
Directed: Vigan IAlbana Mesuli & Shpresim Zylbehari - Dashuria E Vërtetë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria E Vërtetë".
3. Video është e këngës "Dashuria E Vërtetë", por nuk këndohet nga Albana Mesuli & Shpresim Zylbehari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Albana Mesuli:


Komente 0