Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kush është “Jeta” E Albatrit Muqiqit?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
[25-08-2015]
Këngëtari Albatrit Muqiqi isht mjaft aktiv këtë verë, ardhja e këtij sezoni veror e gjeti atë me një projekt të ri muzikor të cilin këngëtari e realizoi muajin e kaluar dhe titullohet "Theje Gotën".

Ndërkohë që tani ai ka vendosur ti japë vetes pak pushim. Së fundmi këngëtari ndodhet në qytetin e Ulqinit bashk me të fejuarën e tij, ku kanë disa muaj që janë së bashku.

Sot në rrjetin e tij social në Instagram Albatriti ka publikuar një foto ku shihet bashk me të ferjuarën e tij dhe në mbishkrimin e fotos kishte shkruar "Jeta".

Mesa duket kjo është jeta e Albatrit Muqiqit.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet