Më mbaj mend (për 1 muaj)


Albatriti Uron I Pari Festën E Kurban Bajramit!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[24-09-2015]
Këngëtari Albatrit Muqiqi sot në rrjetin e tij social në Instagram ka qenë ndër të parët që ka uruar festën e Kurban Bajramit.

Ai kishte zgjedhur një urim të thjeshtë për ti uruar festën rrethit të tij si dhe të gjithë myslimanëve anë e kënd botës.

"Urime te gjithë besimtareve mysliman festen e kurban bajramit nga une A.M" - ka shkruar Albatriti në postimin e tij.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull