Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albatrit Muqiqi - Nje Miher Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

edhe sod sikur dje po behes se fare sme njeh eh e kthne koken ne tjeter an se tjetri tash doren ta mban si nuk e sheh qe me ate ti e lumtur nuk je ooooooooo heret e von do ta kuptosh se nuk te meriton ai qe tash tperqafonnnnnn.

ref.sod e njeqin vjet sdo te fla nese sme fjet o njemi her ty ta kam than vetes po ja hudh.

sod e njeqin vjet sdo te kthehem po sme thirre njemiher kum fol me ty se veten po e mbyttttttttt.

me nuk jemi si em par qe u ndam e ti ishe shkaktar pse sme thua sy me sy cila zemer me teper u thy si nuk e sheh qe me ate e lumtur nuk je ooooooo heret e a von don ta kuptosh se nuk te meriton ai qe tash te perqafonnnnnn


Ky tekst u dërgua nga Daffy

Albatrit Muqiqi - Nje Miher
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Miher".
3. Video është e këngës "Nje Miher", por nuk këndohet nga Albatrit Muqiqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albatrit Muqiqi:


Komente 0