Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Albatrit Muqiqi - Te Tjera  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  78

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

09/08/2012

2012-08-09T18:35:13

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Video Produksioni:

Urban Graphics

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2012

Pjesëmarrëse në

Top Fest 9
Fjalën e ke, tjera nuk do dua,
fjalën e ke,
fjalën edhe do më duash mua,
fjalën edhe.

Ishim ne momente,
kombinoje ti disa identitete,
jetonim në fragmente,
unë për ty e ti mendoje veq për vetë.

Të tjera,
për mua jo nuk ka të tjera,
dhe pse ti ike sikur era,
ti, ti, ti.

Të tjera,
për mua jo nuk ka të tjera,
dhe pse ti ike sikur era,
ti, ti, ti.

Fjalën e ke, tjera nuk do dua,
fjalën e ke,
fjalën edhe do më duash mua,
fjalën edhe.

Ishim ne momente,
kombinoje ti disa identitete,
jetonim në fragmente,
unë për ty e ti mendoje veq për vetë.

Të tjera,
për mua jo nuk ka të tjera,
dhe pse ti ike sikur era,
ti, ti, ti.

Të tjera,
për mua jo nuk ka të tjera,
dhe pse ti ike sikur era,
ti, ti, ti.


Ky tekst u dërgua nga Felona   LadyKinoko
Më Shumë Këngë Nga Albatrit Muqiqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet