Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Albatrit Muqiqi - Ne Valle U Bashkuam


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/06/2002

2002-06-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

PoliFest Kids 2002
NE NJE NATE TE QETE ,EMBEL PO ENDRROJA.
NJE GERNET TE BUKUR VAZHDIMISHT DEGJOJA ,
HAPA SYTE PERGJUMUR
YJET PO SHIKOJA,
GJITHE FEMIJET E BOTES NE VALLE I FTOJA.

REF.
NEN TINGUJT E GEZUESHEM,
TE GJITHE U BASHKUAM,
VALLEN TONE TE PERBAShKET LUMTUR E FILLUAM .
NEPER FUSHA E MALE,
VALLEN E VAZHDUAM KAPUR DORE PER DORE,
OO NE BREGDET LUNDRUAM.

YLLIN LART E LUTA TE ME BEHEJ ROJE,
ISHTE RRUGE E GJATE DHE MUNDET TE VONOHEJ.
LUTA TE BUKUREN HENE N'VALLE TE BASHKOHEJ,
RRUGEN TONE TE LUMTUR TE NA E NDRICOJE.

REF.
NEN TINGUJT E GEZUESHEM,
TE GJITHE U BASHKUAM,
VALLEN TONE TE PERBASHKET LUMTUR E FILLUAM.
NEPER FUSHA E MALE,
VALLEN E VAZHDUAM,
KAPUR DORE PER DORE OO NE BREGDET LUNDRUAM.


Ky tekst u dërgua nga sara
Më Shumë Këngë Nga Albatrit Muqiqi:

Më Shumë...