Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #Tema: Poezi Për Fëmijët

Vëllai

Kur qeshi une
Dhe vellai qesh
Shi me lule
Mbi ne sikur resh.

E hapet qielli
I teri kaltersi
Vellaiim sjell shume mbaresi.Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017