Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Tema: Poezi Për Vëllain dhe Motrën

Vëllai

Kur qeshi une
Dhe vellai qesh
Shi me lule
Mbi ne sikur resh.

E hapet qielli
I teri kaltersi
Vellaiim sjell shume mbaresi.

- poezi nga Albena Bajraktari


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  14


Më shumë nga Albena Bajraktari


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet