Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albeni
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Albeni është produksion shumë i njohur. Produksioni i parë dhe i vetmi në Shkup është themeluar me kërkesë të shumë artistëve Shkupjan. Merre me editimin dhe distibutimin e albumeve muzikore. Gjithasthu gjirimeve televizive dhe reklamave marketingut.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet