Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alberie Hadergjonaj - Me Iku Dashuria Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Nuk dua zerin tend me ta degjoj
Nuk dua puthjen tende ta shijoj
Nuk dua fjales tende ti besoj
Se per mu me nuk ekziston
Tani me un per ty JO nuk kam mall
Mundohem dhe nuk gjej me asnje fjal
Me iku dashuria m'shkoj ne dajll
Asnje here vetes Time nuk ja fal

Si neper enderr e kujtoj emrin tend
Dhe plag e vjeter me kaloj me kaloj e nuk me dhemb
Ne zemren time asnje vend me nuk gjej dhe Nuk e gjej dhe veten sdua me ta genjej(2x)

E ndjeja ti nuk ishe tipi im
E ndjeja se do ishte nje zhgenjim
E dija gjdo fillim ka nje mbarim
Por gabova se te desha shpirti im

Si neper enderr e kujtoj emrin tend
Dhe plag e vjeter me kaloj me kaloj e nuk me dhemb
Ne zemren time asnje vend me nuk gjej dhe Nuk e gjej dhe veten sdua me ta genjej(2x)


Ky tekst u dërgua nga Wiwoza


Nuk kemi video për këtë këngë.
Alberie Hadergjonaj - Me Iku Dashuria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Iku Dashuria".
3. Video është e këngës "Me Iku Dashuria", por nuk këndohet nga Alberie Hadergjonaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alberie Hadergjonaj:


Komente 0