A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Alberie Hadergjonaj - Tani Me Tjetrën Je


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Muzika:

Alberie Hadergjonaj

Teksti:

Arben Duka

Orkestrimi:

Enis Presheva

Këngë e albumit:

"Mihane"

Këngë e albumit:

"Pse U Ndame"

Këngë e albumit:

"Perla Qytetare"

Këngë e albumit:

"Kur Nuk Shkon, Nuk Shkon"


Nuk qenka e then,
dashuria te jetoj
Netet qe kaluam,
Jo dot si harroj
Tani flen me tjetren,
mua am kujton
e di s'm ke harruar,
tjetren e mashtron

aaaaaaaaaaa

Sa gabim e paskam pasur
qe te kam besuar
Kur me thoje jeta ime
ahh sa shum te dua
Te besoja,te besoja
paskam qen e marr
Kur me thoje jeta ime
vetem ty nuse dot marr

Ref:2x

Tani ti me tjetren je,
puthjen time asaj ja dhe
Un jam lenduar shume
pot pergdhel ashtu sic
T'pergdhelja une...

Sa gabim e paskam pasur
qe te kam besuar
Kur me thoje jeta ime
ahh sa shum te dua
Te besoja,te besoja
paskam qen e marr
Kur me thoje jeta ime
vetem ty nuse dot marr

Ref:2x

Tani ti me tjetren je,
puthjen time asaj ja dhe
Un jam lenduar shume
pot pergdhel ashtu sic
T'pergdhelja une...


Ky tekst u dërgua nga Era Prelvukaj
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019