Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Alberie Hadergjonaj - Me Lot Në Sy

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Lot Në Sy".
3. Video është e këngës "Me Lot Në Sy", por nuk këndohet nga Alberie Hadergjonaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alberie Hadergjonaj - Me Lot Në Sy  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/12/2011

2011-12-11T01:09:48+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Lot Në Sy" kënduar nga Alberie Hadergjonaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Xonn. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kalojn dit e kalojn net,kalojn muj e kalojn vite
Ri me veten bisedoj,qysh at dit aq leht ike
Qysh ti mua me harrove,e nga un ti u largove
Plagen hale e kom t'qel qe ti mua ma shkaktove
Te durova kur mke sha,kur me the qe du mu nda
Dy lot at nat m'kan piku.Dy lot n'faqe mi ke pa
E din un qysh jam ba,e planet tona mi ke vra
Sa shum plane kena pas,si nje lule i ke tha
E pa ty nuk jam tu pa,i ka humb dhe vlera jetes
Deri dje t'besova ty,e sod spo i besoj as vetes
Se t'kom besu mirr,e gjithmon t'kom respektu
Sod nuk jena na dy bashk,daten ton na me festu
Ska dhurata ma per ty,as takime sy me sy
Sod se ki ti emrin tem, me perdor n'aper shoqni
E sa net ti fala ty,e sa mengjezet na kan zbardh
A t'kujtohet aj Janar, puthjen e par kur ta kom fal
Kujtoj pak ditet tona,nashta mllefi po t'largohet
Se pe sho qe edhe ty,xhelozia asht ka t'shtohet
Kujtoj takimet tona e fjalt qe ti mi ke than
Ti sod e ke thy nje bes,qe dikur mu ma pate dhan
E pa ty nuk jom i xhall,e krejt jeta m'doket bosh
Se t'kom rrit sikur nje lule,qe dikush e rrit ne kopsht
E ti n'fund mua qka mbane.m'preke bash qaty ku m'mdhem
Nuk te deshta per nje dit,po mu kan nana i fmis tem
E kjo ndarje shum po m'dhem.Thell ne shpirt nje zo pe ni
Qdo nat jam ka bi me lot,e kur zgjohna te kujtoj ty
Te kujtoj qdo dit me lot,e me t'harru jo spo di
Se bashk jena kon gjithmon,gjithmon bashk prej femiri
Sa kam dasht mu kan me ty,nje jet bashk na me kalu
Me t'pa nuse n'fustan t'bardh.sikur nuse shpi me t'qu
Po mes nesh ka mbaru,e jem larg me kilometra
Sod un meta vet pa ty,e tash humbi e verteta
E tash humbi e verteta,humbi koha e rinis
Krejt qka une ti dhurova,n'fund me ndarje u bitis
Sa shpejt koha po kalon,e bashk me kohen ike ti
Sod pe mbylli kit kapitull,ja lo emrin
                             ME LOT N'SYMë Shumë Këngë Nga Alberie Hadergjonaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet