Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alberie Hadergjonaj - Music (Remix)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/12/2011

2011-12-11T01:09:48+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Music (Remix)" kënduar nga Alberie Hadergjonaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Alberie Hadergjonaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Alberie Hadergjonaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet