Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mos Puno Për Këtë Dynja!

Mos puno per kete Dynja
Se te shkon kot mundi dhe perpjekja,
Ndodh qe sot ti bene shume plane
Por ja qe neser te gjen Vdekja.

- thënie nga Alberim Stojani


- U dërgua nga AlberimStojani -
Nuk ka akoma asnjë votë


Komente mbi këtë krijim