Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albert Gashi - Hajde Ti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


"Hajde Ti" është një këngë e re nga Albert Gashi.
Dërgoje ti i pari tekstin e kësaj kënge.

Ky tekst është kërkuar 10 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
10

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Leotrim Kastrati - Hajde Ti

Kam mare vesht kam ndegju fjal qe je lajkataare, ledhataareee lozonjaaree (2x)

Hajdee tiii moj dashni se u pervlova, cmu desht muuu te pash me sy u dashuroova (2x)

Kam mare vesht kam ndegju fjal qe je lajkataare, ledhataareee lozonjaaree (2x)

Hajdee tiii moj dashni se u pervlova, cmu desht muuu te pash me sy u dashuroova (5x)

Endri Mallkuqi - Hajde Ti

Kam marr vesh kam nigju fjal
se je lajkatare, ledhatare, lozonjare
kam marr vesh kam nigju fjal
se je lajkatare, ledhatare, lozonjare

REF. 2x:
Hajde ti moj daashni
se u pervlova
ç`mu desh mu te pash me sy
u dashurova

Gjith diten rri duke t'prit
kur del nga shtepia
te run babi, mami
si policia 2x

REF. 2x:
Hajde ti moj daashni
se u pervlova
ç`mu desh mu te pash me sy
u dashurova

Skizz - Hajde Ti

Tu pi bari birra
Asniher su kfilla
Qoje ni tekila
Ikim na te villa

Chillin e kem shtru me havera
Rabi te na kull po vjen era
Veq tu pi me llull lule po vjen era
Ganja in ma brain hajde pi mos rri te dera

Chorus

Hajde ti hajde hajde
Dhipa edhe splifa kena na me gajbe
E ti lej gajlet
Meri edhe shoqet edhe hajde

Bridge

A la la la
Mari huana marihuana

A la la la
Mari huana marihuana

Jo mos e mshef. Jo mos e mshef
E din qe e pim e din qe e pim
Kosov shqipni
Gilan prishtin
Shkup tiran
Kejt e pim

Spllifin a day
Tripa kena knej
Ekipa si gripa
Monotonin ta thejm
Me gjipa tu sill
Chillin mrapsht e kthejm
Sdina mu anku se tonat i kem

Chorus

Hajde ti hajde hajde
Dhipa edhe splifa kena na me gajbe
E ti lej gajlet
Meri edhe shoqet edhe hajde

Më shumë këngë me këtë titull:


Publikimi: 20/07/2021
Muzika: Lili Rama
Video & Photography: Studio Star
Directed: Ymer Smajli
Më Shumë Këngë Nga Albert Gashi:


Komente mbi këtë këngëAlbert Gashi - Hajde Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Ti".
3. Video është e këngës "Hajde Ti", por nuk këndohet nga Albert Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.