Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albert Lulja - I Vetem Te Mos Rroj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Une ende se di
cfare enderre me ke
nuk di ku te kam
nuk di ku te gjej
kam lot per te qare
kam shpirtin e vrare
dhe shkak je vec ti
me vret duke pare

Edhe kerkoj
si i cmendur te te gjej
por ti ke ikur diku larg
sa i pafat them se jam
ndoshta degjon
ndoshta dikur prane je
dhe me shikon

(refreni)
Sa me lodh kjo jete sot pa ty
sa me lodh kjo vetem une e di
sa kam frike une aq edhe duroj
i vetem mos rroj
ndoshta do te jete ne pafundesi
ndoshta edhe mundem te te harroj
ndoshta do te duhet gjithshka te humb
te dua ta nderroj

Edhe kerkoj
si i cmendur te te gjej
por ti ke ikur diku larg
sa i pafat them se jam
ndoshta degjon
ndoshta dikur prane je
dhe me shikon

(refreni)(2x)
Sa me lodh kjo jete sot pa yu
sa me lodh kjo vetem une e di
sa kam frike une aq edhe duroj
i vetem mos rroj
ndoshta do te jete ne pafundesi
ndoshta edhe mundem te te harroj
ndoshta do te duhet gjithshka te humb
te dua ta nderroj


Ky tekst u dërgua nga Elli

Albert Lulja - I Vetem Te Mos Rroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Vetem Te Mos Rroj".
3. Video është e këngës "I Vetem Te Mos Rroj", por nuk këndohet nga Albert Lulja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albert Lulja:


Komente 0