Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albert Lulja - Matilda Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ne dashuri gjithmone ka humbje dhe fitore
Sa fat qe kisha une me ty
Dhe kush ka humbur eshte mbajtur me fallxhore.
cdo nate e dite mendoj per ty.

Ty te kam xhan matilda
te dua te dua
ta di se mendjen sa nderroj
Kur jam larg teje zemer ti se di sa vuaj
me tjeter ty ste tradhetoj.(x2)

Dy syte e zi une do ti puth se jan te miat
dhe buzet si jan si qershi
Sa po djeg e dashura, dashuria
dhe po te vdes do vdes ke ti

Ky tekst u dërgua nga  Genti


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 02/09/2008


Më Shumë Këngë Nga Albert Lulja:


Komente 0


Albert Lulja - Matilda
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Matilda".
3. Video është e këngës "Matilda", por nuk këndohet nga Albert Lulja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.