Albert Osmanollaj

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Albert Osmanollaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai studion në Akademinë e Arteve në degën e saksofonit. Ai merret me muzikë prej shume vitesh. Mbështetja më e madhe për të, që në fillim, ka qënë e motra. Alberti thotë se nëse nuk merret me muzikë, ai nuk është i lumtur. Është natyrë që nuk dorëzohet lehtë dhe guxon të bëjë gjërat që i pëlqejnë. Muzikën e ka të trashëguar nga e ëma, e cila është këngëtare. Në vitin 2017, Albert Osmanollaj merr pjesë në The Voice of Albania 6....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

T4k

Rolly

Contraband Gotti

Mejda

Net 11

Zgjim Baraliu

Lum Dakaj

Fredi

Mario Beats

Ekrem Bislimi


Tags: Albert Osmanollaj

Krijo Një Kartolinë